Opiekun ekspozycji w Galerii Baszta Czarownic
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA:
1) udostępnianie zwiedzającym wystawy oraz pobieranie opłat za sprzedaż biletów wstępu,
2) sprawowanie opieki nad ekspozycją,
3) prowadzenie ewidencji frekwencji osób zwiedzających wystawy,
4) sprzątanie w obiekcie i wokół obiektu Galerii „Baszta Czarownic”,
5) pomoc w organizacji warsztatów artystycznych oraz innych imprez organizowanych przez BGSW.
WYMAGANIA
• minimum dwuletni staż pracy,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• inicjatywa i umiejętność pracy zespołowej,
• średnie wykształcenie,
• wysoka kultura osobista,
• obsługa kasy fiskalnej
OFERUJEMY
• pracę w zgranym zespole ludzi i ciekawym środowisku pracy,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o na czas określony,
• możliwość angażowania się w wiele ciekawych inicjatyw kulturalnych.
DODATKOWE INFORMACJE
WARUNKI APLIKOWANIA
Zgłoszenia zawierające:
• CV
• list motywacyjny
należy przesyłać do dnia 13 września 2024 r. na adres: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej 76-200 Słupsk Partyzantów 31 A z dopiskiem - opiekun ekspozycji w Galerii „Baszta Czarownic”
Planowany termin zatrudnienia w instytucji: 01.10.2024
Prosimy o wypełnienie i podpisanie kwestionariusza znajdującego się na stronie internetowej BGSW w zakładce BIP oferty pracy: https://bgsw.bip.gov.pl/oferty-pracy-2024/opiekun-ekspozycji-w-baszcie-czarownic.html

  • Praca Słupsk
  • Opiekun Słupsk
  • Opiekun słupski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Słupsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Słupsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584