Opiekun do żłobka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Hero Academy
19. 5. 2024

Przedszkole i Żłobek Hero!Academy istnieje już sześć lat na mapie wilanowskich placówek niepublicznych. Wspieramy rozwój naszych podopiecznych, zapewniając im radosne i szczęśliwe dzieciństwo. Posiadamy w pełni wyposażone sale, w których na co dzień nasze przedszkolaki poznają świat, bawią, się, uczą i nabywają kolejnych kompetencji społecznych.
Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.heroacademy.edu.pl/
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Oferujemy:
 Pracę w profesjonalnie wyposażonych salach dydaktycznych;
 Pracę w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę;
 Wsparcie dyrektora metodycznego;
 Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas;
 Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych organizowanych przez placówkę.
 Możliwość poznania naszej placówki, pracowników oraz systemu pracy przed podjęciem decyzji o współpracy.
Zakres obowiązków:
 Wspieranie rozwoju dzieci;
 Prowadzenie zajęć dydaktycznych;
 Wypełnianie stosownej dokumentacji;
 Aktywne uczestnictwo w życiu placówki;
 Regularny udział w spotkaniach Rady Pedagogicznej.
Nasze oczekiwania:
 Posiadanie kwalifikacji do pracy, zgodnie z rozporządzeniem;
 Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi;
 Gotowość do współtworzenia przyjaznego, radosnego i wyjątkowego miejsca!
Jeśli jesteś osobą pragnącą rozwoju, poszerzania swoich kompetencji i doświadczenia –
- DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

  • Praca Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080