Opiekun do Pani Christy (79 lat) z Verl, 33415
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pani Christa ( 165 cm, 60 kg) ma 79 lat i mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w małym mieście Verl (33415). Mąż pacjentki jest samodzielny, nie wymaga pielęgnacji, jedynie pomocy w gospodarstwie domowym.

Do zadań opiekuna należy wspieranie podopiecznej w codziennych czynnościach, a także wykonywanie obowiązków domowych.

Do jego dyspozycji przygotowany jest pokój z dostępem do internetu.

Pacjentka ma przyznany Pflegegrad 4 jest osobą mobilną przy rolatorze, nadal sprawną intelektualnie, ciągle prowadzi swoją firmę. Seniorka cierpi na chorobę Parkinsona, jest osobą inkontynentną, a noce zazwyczaj przesypia .

Wymagania

Opiekun

Znajomość języka na poziomie bardzo dobrym/dobrym.

Prawo jazdy nie jest wymagane.

Opiekun może palić.

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 08/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekun Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851