Opiekun/-ka Klienta w obszarze Back Office
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BNP Paribas Lease Group Sp. z o. o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny(a) za obsługę sprawy zgłoszonej przez klienta end to end w ramach umów leasingowej lub pożyczkowej z klientem, czyli za obsługę spraw posprzedażowych. Najważniejsze Twoje zadania to:
  • - analiza zgłoszeń i rozpatrywanie spraw Klientów,
  • - rozliczenia rozrachunków z Klientami,
  • - analiza stanu należności i uzgodnienia sald,
  • - rekalkulacja rozliczeń umów leasingowych i pożyczek,
  • - przygotowywanie dokumentów finansowych do rozliczeń z Klientami (fakturowanie, noty obciążeniowe, korekty),
  • - współpraca z innymi jednostkami w zakresie zgłoszonej przez Klienta sprawy,
  • - podejmowanie decyzji w ramach posiadanych uprawnień,
  • - zgłaszanie pomysłów do optymalizacji i jakościowej obsługi Klientów,
  • - przygotowywanie rekomendacji dla spraw niestandardowych,
  • - przygotowywanie analiz i raportów dotyczących obsługiwanych procesów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze i rozliczeniach z klientami, min. 2 lata,
  • znajomość specyfiki leasingu,
  • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami,
  • umiejętność analizowania wielowątkowych tematów,
  • nastawienie na szukanie optymalnych rozwiązań,
  • zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • bonus uzależniony od wyników pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • karta lunchowa

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584