Opertor gientarki
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Armadas BV
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa nowoczesnych pras krawędziowych (Trumpf i LVD)
  • praca na różnorodnych produktach wykonanych ze stali, stali nierdzewnej lub aluminium
  • samodzielne operowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego
  • ustawianie parametrów maszyny i wprowadzanie poprawek w programach
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • optymalizacja procesu produkcyjnego
  • serwisowanie maszyn oraz ich diagnostyka

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC mile widziane
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikrometr
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie

OFERUJEMY:
  • stawka godzinowa od € 14.01 + dodatek wakacyjny oraz dodatek za godziny popoludniowe
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
  • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy
  • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie
  • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje
  • brak stawek wiekowych
  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588