Operatorzy maszyn produkcyjnych
  • Krzepice
Krzepice, Krzepice, Śląskie, Polska
Klient
19. 9. 2024

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów suchej karmy dla zwierząt domowych w Europie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
Operator maszyn produkcyjnych
Krzepice, k. Częstochowy
Wymiar pracy: pełny etat, praca stacjonarna
Zakres obowiązków
- obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych / pakujących
- wypełnianie raportów produkcyjnych
- kontrolowanie przebiegu procesu oraz jakości produkowanych wyrobów
- dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
- realizacja planów produkcyjnych
Wymagania
- zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- chęć i umiejętność pracy w zespole
- podstawowe umiejętności obsługi komputera
- doświadczenie w pracy na produkcji (branża spożywcza będzie dodatkowym atutem)
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- praca w systemie 3 zmianowym
Oferujemy
- stałą, długoterminową i pewną pracę w stale rozwijającej się firmie
- wysokie wynagrodzenie w zależności od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
- liczne premie i dodatki
- prace w nowoczesnym parku maszynowym
- prywatna opieka medyczna
- możliwość awansu i podwyżki wynagrodzenia
- praca w małym, zgranym zespole w koleżeńskiej atmosferze
- praca w Krzepicach

  • Praca Krzepice
  • Operator maszyn Krzepice
  • Krzepice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045