Operatorzy maszyn Łatwa praca dla każdego!
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
EWL S.A.
31. 7. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
W związku z rozwojem struktur Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operatorzy maszyn
Lokalizacja: Syrenia 4, 61-017 Poznań
Stawka: 30 zl/h brutto
Obowiązki:
Obsługa maszyn produkcyjnych.
Kontrola jakości produktu.
Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
Realizacja zleceń produkcyjnych.
Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.
Praca zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.
Obsługa narzędzi pomiarowych.
Praca w zespole.
Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych.
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Zdolności manualne.
Umiejętność pracy w zespole.
Sumienność i zaangażowanie.
Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
Dokładność i precyzja w wykonywaniu zleceń.
Oferujemy:
Umowę zlecenie;
Zmiany po 8 godzin, od 168 godzin miesięcznie;
Komfortowe warunki pracy, brak nieprzyjemnych zapachów, poziom hałasu w warsztacie zgodny z normami;

  • Praca Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567