Operatorka/ operator wózka widłowego
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódź Voivodeship, Polska
Mondi Świecie sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sieradz

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór i sortowanie surowców wtórnych dostarczanych przez dostawcę
  • Załadunek surowców wtórnych na środki transportowe (samochody, kontenery)
  • Obsługa wózka widłowego
  • Wydawanie dokumentów przewozowych (samochody)
  • Sprawne i bezpieczne przewożenie surowców wtórnych na terenie magazynów
  • Optymalne rozmieszczanie towarów w magazynach.
  • Poprawne rejestrowanie wszystkich operacji w systemach operacyjnych
  • Praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych - zaświadczenie kwalifikacyjne UDT w zakresie obsługi
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • Pierwsza umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego
  • Miesięczny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy,
  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jesteśmy znaczącym europejskim producentem opakowań. Należymy do Grupy Mondi zatrudniającej około 22 000 pracowników w ponad 30 krajach. Kładziemy nacisk na troskę o środowisko, bezpieczeństwo i efektywną interakcję z lokalnymi władzami, organizacjami pozarządowymi oraz społecznością lokalną.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Sieradz
  • Operator Sieradz
  • Operator maszyn Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690