Operatorka / Operator Wózka Widłowego
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
Żabka Polska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego
  • transport towaru w obszarze całego magazynu
  • obsługa skanera
  • inwentaryzacja towaru
  • kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • Masz uprawnienia do obsługi wózków wydane przez Urząd Dozoru Technicznego? To super! Aplikuj!
  • Nie posiadasz uprawnień UDT, ale masz doświadczenie i chcesz razem z nami upraszczać ludziom życie? To nie przeszkoda - aplikuj, z nami rozwiniesz swoje kompetencje.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)
  • dodatek transportowy
  • dodatek sezonowy w okresie letnim
  • niezbędną odzież roboczą
  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: family day, spotkania integracyjne, paczki na święta
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz w ramach rekrutacji wewnętrznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Polityka równości

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości. (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/)

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków.

Dołącz do nas i pracuj z nami w Centrum Logistycznym w Tychach.

  • Praca Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087