Operatora walca, rozściełacza (boczkowy), rozkładarki / Pracownik drogowy
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Czas na zmiany. Potrzebujesz nowej stabilnej pracy? Nie docenia Cię kierownik? – Dobrze trafiłeś, dołącz do nas!!

Skontaktuj się z nami, znajdziesz nas także na WhatsApp. 502 267 530

Zatrudnimy Operatora walca, rozściełacza, rozkładarki i operatora elektroniki rozściełacza (boczkowy).

Jesteśmy z Sopotu, działamy w Północnej i Południowej Polsce.

Potrzebujemy osób z doświadczeniem przy masie bitumicznej, z uprawnieniami na sprzęt, chcemy zatrudnić osób zaangażowanych, chętnych pracować w delegacji.

Co za tym idzie:

Umowa o pracę, stabilna praca przez rok, dodatkowo płacone nadgodziny (także 50-ki i 100-ki), darmowe kwatery, płatne diety, legalne zatrudnienie bez agencji.

Stawka godzinowa:  od 38 zł brutto/godz. dla operatorów maszyn, dla majstrów i brygadzistów – do ustalenia bezpośrednio z Kierownikiem robót.

Masz pytania? Szukasz pracy? Zapraszamy do rozmów, bardzo prosimy o kontakt TYLKO osób zainteresowanych, a nie zawracanie gitary. Dziękujemy.

Dzwoń, pisz – 502 267 530 – tez WhatsApp lub Viber

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

  • Praca Olsztyn
  • Operator Olsztyn
  • Operator koparki Olsztyn
  • Operator maszyn Olsztyn
  • Pracownik produkcji Olsztyn
  • Pracownik ochrony Olsztyn
  • Pracownik socjalny Olsztyn
  • Pracownik kolei Olsztyn
  • Pracownik umysłowy Olsztyn
  • Pracownik fizyczny Olsztyn
  • Pracownik biurowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392