Operatora Produkcji z uprawnieniami UDT
  • Solec Kujawski (gmina)
kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski (gmina), kujawsko-pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z normami jakościowymi
  • utrzymywanie prawidłowego przebiegu procesu produkcji
  • dbanie o stan techniczny oraz czystość maszyn, zgłaszanie awarii
  • przestrzeganie zasad BHP oraz dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego lub suwnicy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność
  • wykształcenie techniczne mechaniczne lub zawodowe - mile widziane
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • szkolenia stanowiskowe oraz możliwość przyuczenia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zestaw odzieży roboczej
  • pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, pożyczki zakładowe, bony podarunkowe z okazji Świąt, parking pracowniczy

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849