Operatora maszyn produkcyjnych
  • Goleniów
Goleniów
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
9. 10. 2024
4800-5500 zł/ brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego zaufanego klienta – firmy o stabilnej i wieloletniej pozycji w branży produkcyjnej, zlokalizowanej w Kliniskach Wielkich – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nie wymagamy doświadczenia ????

Oferujemy:

• umowę o pracę od pierwszego dnia;

• wynagrodzenie od 4500zł/brutto;

• dofinansowanie obiadów - 160 zł na miesiąc;

• dodatek za dojazd do pracy - do 500 zł brutto;

• możliwość pracy w nadgodzinach i weekendy (nadgodziny +50%, soboty +100%);

Wymagania:

• gotowość do pracy na 3 zmiany (6:00 - 14:00 ; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00);

• pracowitość i odpowiedzialność;

Obowiązki na stanowisku:

• obsługa maszyn do wyrobu opakowań kartonowych;

• podawanie i odbieranie tektury z maszyny produkcyjnej oraz układanie jej na paletach;

• inne prace pomocnicze przy produkcji opakowań kartonowych;

• kontrola jakości produktu;

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta - zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Goleniów
  • Operator maszyn Goleniów
  • Operator Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690