Operator zwyżki / Operator podnośnika koszowego
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
Max-Bud 1 Tomasz Warchala
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Czynności porządkowe, kontrolne i zdawczo odbiorcze względem użytkowanego pojazdu,
  • Rzetelne wykonywanie czynności zleconych przez przełożonego,
  • Zgłaszanie ewentualnych usterek, które mogą powodować utrudnienia w pracy,
  • Raportowanie realizacji u dyspozytorów.

Wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku minimum 1 rok,
  • Uprawnienia UDT – warunek konieczny,
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki,
  • Dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę,
  • Pracę w firmie biorącej udział w programach tv, takich jak „Dobra Robota”, „Wyburzacze”,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (możliwość zdobycia uprawnień na walce, podnośniki koszowe, kat C+E),
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca Świętochłowice
  • Operator Świętochłowice
  • Operator maszyn Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523