Operator żurawia SAMOJEZDNEGO - projekty zagraniczne
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4329657

Obowiązki

  • obsługa  ŻURAWI SAMOJEZDNYCH
  • dbanie o stan dźwigu,
  • współpraca z mechanikiem,
  • współpraca z zespołem monterów.

Wymagania

  • uprawnienia UDT – II Ż - żurawie samojezdne bez ograniczeń udźwigu,
  • doświadczenie jako operator (min. 3 lata),
  • prawo jazdy kategorii C,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.
  • dyspozycyjność w zakresie pracy na projektach zagranicznych w delegacji,

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników, Pracownicza Kasa Zapomogowo – Pożyczkowa​).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Operator płocki
  • Operator Mały Płock
  • Operator Płock
  • Operator koparki Płock
  • Operator maszyn Płock
  • Operator maszyn Mały Płock
  • Operator maszyn płocki
  • Operator wózków widłowych Płock
  • Operator maszyn budowlanych Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584