Operator żurawia samojezdnego
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Mosty Łódź S.A.
24. 4. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa dźwigu - żurawia na terenie budowy,
  • codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu,
  • przestrzeganie przepisów związanych z prawem pracy i BHP,
  • możliwość pracy w delegacji.

Wymagania:

  • uprawnienia UDT Ż II bez ograniczeń udźwigu,
  • wykształcenie zawodowe,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku,
  • atutem będą inne uprawnienia na sprzęt,
  • fachowość, pracowitość i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność do wyjazdów w delegację.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,wynagrodzenie godzinowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego (kierujemy na kursy podnoszące kwalifikacje),
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • stabilność zatrudnienia, ciągłość pracy –umowy długoterminowe.

  • Praca Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228