Operator żurawia samojezdnego
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Alfa Terminal to prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Operator żurawia samojezdnego

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT na żurawie samojezdne, II Ż;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Gotowość do pracy w porcie przeładunkowym na placach składowych;
  • Chęć do podniesienia swoich uprawnień na pozostały sprzęt przeładunkowy (m.in.: suwnice, wózki widłowe, ładowarki) – na koszt pracodawcy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa dźwigu portowego przy załadunkach i rozładunkach statków, wagonów i samochodów ciężarowych – m. innymi drewna okrągłego;
  • Wykonywanie prostych prac trymerskich;
  • Dbałość o powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych, dodatek zmianowy i absencyjny;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w piknikach rodzinnych i imprezach integracyjnych.

  • Praca Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246