Operator żurawia samojezdnego
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
AMS Metal Sp. z o.o.
17. 5. 2024

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa żurawia samojezdnego FUCHS, ATLAS,
  • Obsługa elektromaszyny SENNEBOGEN typu 355 E,
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu,
  • Załadunek złomu AL do paczkarek hydraulicznych i rozdrabniaczy,
  • Transport wewnątrzzakładowy materiałów i wyrobów gotowych na miejsce składowania,
  • Wykonywanie prac porządkowych w rejonie stanowiska pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • Aktualne uprawnienia UDT na żurawie z chwytakiem do złomu kat. II ż – żurawie samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m3,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnej sytuacji finansowej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • Regularność i terminowość wypłat,
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie uznaniowe do 2.000,00 zł. oraz dodatkowa premia za posiadane uprawnienia i czynne wykonywanie pracy operatora,
  • Opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe WARTA,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Operator Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479