Operator żurawia samojezdnego
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
5. 9. 2024

MAX-BUD1 Tomasz Warchala od 16 lat skutecznie wspiera realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i rozbudowanym parkiem maszynowym, co pozwala na rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu robót ziemnych.Naszą flotę tworzą m.in. żurawie, koparko-ładowarki, koparki, minikoparki, zwyżki, podnośniki koszowe oraz specjalistyczne pojazdy transportowe.W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowiska Operator żurawia samojezdnego (35t, 100t, 250t).Praca na terenie Śląska.

Obowiązki

Skontaktuj się z nami jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia operatora dźwigu (IIŻ),
  • Jesteś odpowiedzialny i sumienny w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe
  • Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. C

Pracując u nas otrzymasz:

  • atrakcyjne zarobki,
  • dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego (możliwość zdobycia uprawnień na minikoparki, koparki, walce, podnośniki koszowe),
  • pracę w firmie na ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • CV można wysłać na adres:
  • Więcej info. pod nr 605-745-020
  • Praca na terenie Śląska.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Chorzów
  • Operator Chorzów
  • Operator koparki Chorzów
  • Operator maszyn Chorzów
  • Operator maszyn budowlanych Chorzów
  • Operator wózków widłowych Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536