Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t
  • Wieluń
Wieluń, Wieluń, łódzkie, Polska
M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
12. 4. 2024

Firma M.M. METAL-BUD to firma działająca w branży budowlanej od 2004r. Zakresem naszej działalności jest montaż konstrukcji prefabrykowanych betonowych oraz produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

Obowiązki

  • obsługa żurawi kołowych DEMAG / LIEBHERR

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia do obsługi żurawi kołowych
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie w/g stawki godzinowej
  • gwarantujemy zakwaterowanie w dobrym standardzie, posiłki, diety
  • praca w delegacji od poniedziałku do piątku
  • zapewniamy dojazdy do pracy z siedziby firmy na budowę
  • forma zatrudnienia - umowa o pracę lub własna działalność

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

  • Praca Wieluń
  • Operator Wieluń
  • Operator maszyn Wieluń
  • Wieluń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782