Operator żurawia/dźwigu. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wiślinka
  • Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wiślinka).
pomorskie, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wiślinka)., pomorskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

 Firma z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, dla zwiększenia swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Operator żurawia/dźwigu

Miejsce pracy: Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wiślinka).

Stawka godzinowa jest zależna od formy zatrudnienia: od 46 zł netto na umowie B2B i od 30 zł na rękę na umowie zlecenia.

Nie masz udokumentowanego doświadczenia? To nie problem, docenimy twoje doświadczenie bądź chęć rozwoju.

Zapraszamy do rozmów.

Żurawie marki Liebherr z klimatyzowaną kabiną górnoobrotowe.

Zadania:

Ø Praca TYLKO na żurawiu.

Dla nas ważne, żeby operator miał:

Ø Doświadczenie, był samodzielnym, sprawny fizycznie,

Ø Aktualne polskie uprawnienia na żurawia,

Ø Doświadczenie przynajmniej 6 m-ce.

Pracując z nami, dostajesz:

Ø  Umowę lub współprace jako podwykonawca,

Ø  Pracę od 7 rano,

Ø  Stałą pracę od poniedziałku do soboty,

Ø  Ciągłość zatrudnienia i pracę od zaraz.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane i zdecydowane.

Dojazdy do pracy we własnym zakresie.

Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp       tel. 502 267 530

SMS o treści „operator żurawia Trójmiasto”  oddzwonię.

  • Praca pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator maszyn Drawsko Pomorskie
  • Operator maszyn Kowalewo Pomorskie
  • Operator maszyn Jabłonowo Pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849