Operator Żurawi Samojezdnych
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

operator-zurawi-samojezdnych

Obowiązki

  • udział w pracach montażowych na instalacjach produkcyjnych
  • obsługa żurawia samojezdnego lub HDS z uwzględnieniem przepisów BHP
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją sprzętu

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • uprawnienia operatora żurawi samojezdnych lub żurawi przewoźnych i przenośnych
  • prawo jazdy kat. C
  • samodzielność oraz odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę / własna  działalność  gospodarcza
  • praca w systemie jednozmianowym
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • dofinasowanie do wypoczynku
  • premie świąteczne
  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia szkoleń (wózki widłowe, podnośniki koszowe, suwnice)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055