Operator Wytwórni Mas Bitumicznych (m/k)
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Budimex SA
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Obsługa Wytwórni Mas Bitumicznych;
  • Produkcja mma, konserwacja, przeglądy, bieżące naprawy, remonty, montaż i demontaż wytwórni;
  • Obsługa i konserwacja instalacji elektrycznych wytwórni;
  • Prowadzenie dokumentacji wytwórni.

Wymagania:

  • Posiadasz uprawnienia na zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych;
  • Masz już kilkuletnie doświadczenie przy produkcji mas bitumicznych;
  • Posiadasz świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu dla następujących urządzeń, instalacji i sieci (nie wymagane - tylko mile widziane)

Szukamy właśnie Ciebie!

Co zyskasz pracując w BUDIMEX?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe);
  • Dofinansowanie na artykuły dziecięce, działania kulturalne, sportowe i turystyczne;
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach w całej Polsce;
  • Ubezpieczenie grupowe na życie;
  • Darmowy ciepły posiłek każdego dnia;
  • Darmowe zakwaterowanie;
  • Nowe ubranie ochronne;
  • Najlepsze narzędzia do wykonywania pracy;
  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości 500 zł brutto;
  • PRACĘ W ZESPOLE LIDERA RYNKU BUDOWLANEGO.

  • Praca Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072