Operator Wysokiego Składu – Zatrudnienie od Zaraz + Premie!
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, kujawsko-pomorskie, Polska
Personnel International BPO Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

System pracy: 2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 5-6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

stawka: 5500-8000 brutto/zł/mies.

Obowiązki:

  • Rozładunek i załadunek towarów,
  • Lokowanie i pobieranie produktów w regałach wysokiego składowania,
  • Obsługa wózków podnośnikowych bocznych i terminala pokładowego,
  • Magazynowanie przyjętych palet z towarem w wyznaczone miejsca,
  • Prace magazynowe.

Miejsce pracy

Wojnicz, Żnin, Kraków, Komorniki, Grudziądz

Zapewniamy:

  • bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),
  • bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
  • dojazd do pracy firmowym minibusem (od 100zł/ miesięcznie),
  • możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,
  • premia za jakość pracy i wydajność,
  • opieka koordynatora w Twoim języku,
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
  • stabilną pracę z możliwością awansu,
  • mieszkanie do 600 złotych miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia)
  • pomoc w uzyskaniu karty pobytu.

 Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia, z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z załadunek (I WJO),
  • chęć do pracy i zarabiania.

  • Praca Grudziądz
  • Operator Grudziądz
  • Operator maszyn Grudziądz
  • Operator koparki Grudziądz
  • Operator maszyn budowlanych Grudziądz
  • Operator wózków widłowych Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544