Operator wypalarki plazmowej* Umowa o pracę* Bezpośrednie zatrudnienie
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wypalarki plazmowej, dbając o jej prawidłowe działanie i przygotowanie do pracy.
  • Wiercenie na wiertarce kolumnowej i magnesowej.
  • Oczyszczanie krawędzi detali po procesie wypalania plazmowego.
  • Ustawienie parametrów zgodnie z wymaganiami produkcji oraz standardami jakości.
  • Realizację procesów produkcyjnych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.
  • Przeprowadzanie stanowiskowej kontroli jakości wykonanych detali, zapewniając wysoką jakość produktów końcowych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w pracy na wypalarce plazmowej, zapewniającego sprawne i efektywne wykonywanie zadań.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego, co umożliwia precyzyjne i zgodne z wymaganiami wykonanie pracy.
  • Znajomości obsługi przyrządów pomiarowych, co jest kluczowe dla zapewnienia dokładności i jakości wykonywanych detali.
  • Umiejętności pracy zespołowej.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie w przedziale od 6000 do 7000 zł brutto miesięcznie.
  • Pracę w systemie jednozmianowym od 6:00 do 14:00 (z perspektywą ewentualnego przejścia na dwie zmiany).
  • Możliwość pracy w profesjonalnym zespole, gdzie doświadczenie oraz wsparcie kolegów będą gwarancją sukcesu.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie, która ciągle się rozwija i inwestuje w rozwój swoich pracowników

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Plazma" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448