Operator wypalarki CNC i urządzeń do cięcia metali
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Grupa i jej spółki w tym Instytut Mechaniki Sp. z o.o. prowadzą działalność na całym świecie. Grupa ma roczne obroty w wysokości ponad 31 mln € i szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą zapewniając sukces. Zatrudniamy łącznie ponad 900 pracowników. Grupa dostarcza komponenty dla energetyki, transportu zbiorowego i producentów ciężkich maszyn.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługuje i konserwuje obrabiarki do cięcia laserowego sterowane numerycznie, ustawia narzędzia, nadzoruje pracę i sprawdza wykonane detale narzędziami kontrolno-pomiarowymi.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi wypalarki
  • biegłe czytanie rysunku technicznego
  • dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność przygotowania maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie,
  • mile widziane będą uprawnienia na suwnice lub żurawie

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami.
  • Możliwość szkolenia i awansu zawodowego.
  • Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna z znajomości zagadnień ślusarskich.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584