Operator wykrawarki CNC
  • Lędziny, Gwarków 53
śląskie, Lędziny, Gwarków 53, śląskie, Polska
Laser Spec Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki metali. Wykonujemy cięcie i gięcie blach, spawanie, wykrawanie oraz wiele innych usług pozwalających na kompleksową obsługę klienta. W związku z rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko:
Opis stanowiska
  • obsługę wykrawarki z laserem Trumpf,
  • odpowiedni dobór narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania,
  • dbanie o poprawne funkcjonowanie maszyny,
  • rzetelną obsługę systemu produkcyjnego.

Wymagania
  • doświadczenie w zakresie obsługi wykrawarek CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność i sumienność,
  • praca w systemie zmianowym.

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • przewidywalny grafik,
  • profesjonalne przygotowanie i wdrożenie do pracy,
  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca śląskie
  • Operator śląskie
  • Operator Miasteczko Śląskie
  • Operator Stronie Śląskie
  • Operator Oborniki Śląskie
  • Operator Ząbkowice Śląskie
  • Operator Piekary Śląskie
  • Operator Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Piekary Śląskie
  • Operator maszyn Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696