Operator wykrawarki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Array Willson&Brown
16. 4. 2024

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.
Zadania:
• Obsługa wykrawarki Trumpf 5000
• Bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów
• Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem
• Praca z blachami cienkimi do 3 mm
• Zmiana narzędzi oraz ustawienie prawidłowych parametrów
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w obsłudze wykrawarki – warunek konieczny
• Mile widziane wykształcenie średnie
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Samodzielność i dokładność w wykonywanych obowiązkach
• Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie
• Gotowość do pracy zmianowej (6-14; 14-22; 22-6)
• Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Nowoczesny park maszynowy
• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
• Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
• Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa – dzielnica Włochy

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228