Operator wycinarki laserowej do metali
  • Kraków, małopolskie
Kraków
Polimer Tech
1. 2. 2024

Branża: mechaniczna - specjalność aparaty i urządzenia przemysłowe

TYP OFERTY: UMOWA O PRACĘ

OPIS STANOWISKA:

Obsługa urządzenia wypalającego LASER Trumpf Trumatic L3050, w szczególności;

• Produkcja komponentów o wysokim poziomie jakości zgodnie ze specyfikacją.

• Przygotowanie lasera do cięcia – ustawianie.

• Realizacja przyjętych harmonogramów produkcyjnych.

• Sprawdzanie zgodności wykonania obrabianego przedmiotu z rysunkiem technicznym

(pomiary warsztatowe).

• Oznaczanie elementów na produkcji.

• Kontrola i utrzymanie wycinarek laserowych w ruchu w celu zapewnienia sprawności

technicznej.

• Zakładanie blach oraz ściąganie gotowych elementów po procesie.

• Ścisła współpraca z kierownikiem, brygadzistą, magazynierami a także innymi operatorami

maszyn.

• Prace pomocnicze w obróbce metali.

• Działania na rzecz podnoszenia zakresu i jakości realizowanych usług.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne.

• Doświadczenie zawodowe w obróbce metali na podobnym stanowisku pracy w dziale

technicznym / Operator wycinarki laserowej.

• Umiejętność czytania rysunku technicznego.

• Umiejętność posługiwania się środkami kontrolno – pomiarowymi.

• Staranność i dokładność.

• Komunikatywność.

• Kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.

• Nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.

• Posiadanie uprawnień UDT jako operator suwnic i wózków widłowych będzie dodatkowym

atutem.

OFERUJEMY:

• Pracę w doświadczonym zespole;

• Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu petrochemicznego i chemicznego ;

• Poznanie specyfiki instalacji technologicznych i procesowych;

• Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /;

• System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.

KONTAKT:

Aleksander Bałucki

+48 696 572 613

CV prosimy kierować na adres e-mail: kariera@polimer.tech z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr

1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie www.polimer.tech

  • Praca Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293