OPERATOR WTRYSKARKI - PAKOWACZ RĘCZNY
  • Pcim
Pcim, Pcim, małopolskie, Polska
KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.
28. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 32-432 Pcim 1512, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Pakowacz ręczny - pracownik produkcjiZakres obowiązków:- Ocena wizualna detali- Sortowanie wyrobów- Pakowanie produktówOczekiwania od kandydata:- Umiejętność pracy w zespole- Zdolności manualne, dobry wzrok- Dokładność i sumienność- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągły- Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn na produkcji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: zdolności manualne, dokładność

Pracodawca

Nazwa: KLGS SP. Z O.O.

Adres: 32-432 Pcim 1512, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

  • Praca Pcim
  • Pakowacz Pcim
  • Operator Pcim
  • Operator maszyn Pcim
  • Pcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544