Operator wtryskarki (m/k)
  • Mielec
Mielec, Mielec, podkarpackie, Polska
Trenkwalder
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania na stanowisku to:

  • nadzór nad pracą maszyny wtryskowej oraz urządzeń pomocniczych,
  • montaż i demontaż form wtryskowych, pełne przezbrojenia według zoptymalizowanych standardów,
  • ustawianie i korekty parametrów wtrysku zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • przygotowywanie tworzywa do produkcji zgodnie z kartą technologiczną,
  • obsługa urządzeń mieszających,
  • zapewnienie ciągłości procesów w toku (zapewnienie tworzywa).

Wymagania:
  • gotowość do pracy zmianowej (praca na 3 zmiany),
  • wykształcenie minimum średnie techniczne lub zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi wtryskarek zgodnie z ustalonym procesem technologicznym oraz wskazaniami technologa,
  • umiejętność obsługi suwnicy podczas montażu i demontażu form wtryskowych, robotów itp.,
  • umiejętność obsługi i nadzorowania wtryskarek,
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,
  • umowę o pracę (bezpośrednio przez firmę),
  • możliwość odbycia szkolenia we Francji,
  • premię frekwencyjną,
  • premię roczną,
  • premię za jakość i wydajność pracy,
  • bilety do kina, imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • premię za staż pracy.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Mielec
  • Operator Mielec
  • Operator maszyn Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567