Operator wtryskarki
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PLUM Sp. z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

PLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
27.05.2024
Numer referencyjny
5031_3018

Zadania:

  • Ścisła współpraca z działem produkcji, wspieranie utrzymania ciągłości produkcji
  • Przygotowanie surowców i maszyn do cyklu produkcyjnego
  • Uruchamianie i nadzór nad procesem wtrysku
  • Weryfikacja gotowego produktu pod kątem jakościowym
  • Dokonywanie przezbrojeń maszyn
  • Nadzór nad stanem technicznym oraz przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i form

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • Przyuczenie do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku
  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe, dofinansowanie do kursów i studiów
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

  • Praca Białystok
  • Operator Białystok
  • Operator koparki Białystok
  • Operator maszyn Białystok
  • Operator wózków widłowych Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080