Operator wtryskarki
  • Żabia Wola
Żabia Wola, Żabia Wola, Mazowieckie, Polska
Canpol Sp. z o. o.
11. 4. 2024

Jeśli masz zacięcie techniczne, posiadasz doświadczenie w pracy z tworzywami sztucznymi i obsłudze wtryskarek to ta praca jest dla Ciebie!
Stanowisko: Operator wtryskarki
Twój zakres obowiązków:
- Demontaż i montaż form wtryskowych,
- Ustawianie parametrów wtrysku na podstawie dokumentacji technicznej,
- Przygotowanie wtryskarek do pracy oraz wykonanie próbnych serii produkcyjnych,
- Rozwiązywanie bieżących problemów procesowych.
- Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy,
Nasze wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
- Znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych,
- Znajomość obsługi wtryskarek i robotów,
- Wykształcenie min. średnie techniczne,
- Uprawnienia UDT do obsługi suwnic i wózków (mile widziane),
To oferujemy
- Praca na nowych maszynach
- Szkolenia u producentów maszyn,
- Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia
- Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego, kartę MultiSport, kartę lunchową)

  • Praca Żabia Wola
  • Operator Żabia Wola
  • Operator maszyn Żabia Wola
  • Żabia Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075