Operator Wtryskarki
  • Bulowice
małopolskie, Bulowice, Małopolskie, Polska
TECH STEROWNIKI
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wtryskarek,

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzyw sztucznych,

  • prawidłowe pakowanie wyrobu,

  • prowadzenie zapisów stanowiskowych wg instrukcji,

  • kontrola jakości gotowych elementów,

  • bieżąca kontrola stanu technicznego form w celu optymalizacji procesu wtrysku.

WYMAGANIA:
  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie,

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym.

OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • przyuczenie do pracy na stanowisku operator wtryskarki,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),

  • miłą atmosferę pracy,

  • system premiowy

  • Praca małopolskie
  • Operator małopolskie
  • Operator maszyn małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228