Operator Wtryskarek - gwarantujemy przyuczenie! Wilamowice!
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, Śląskie, Polska
FOX
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeśli zdecydujesz się na zmianę pracy, zasilisz nasz Zespół jako operator wtryskarki.

Gwarantujemy przyuczenie oraz okres wdrożeniowy!

WYMAGANIA:
  • chęć nauki oraz rozwoju
  • sumienność i odpowiedzialność
  • praca w systemie III zmianowym
  • dojazd do Wilamowic k. Brzeszcz (43-330)

OFERUJEMY:
  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne TU ZDROWIE
  • dodatki stażowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych (foodtruckowe środy w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji, premie

    i paczki świąteczne)
  • pracę w zgranym zespole

  • Praca Wilamowice
  • Operator Wilamowice
  • Operator maszyn Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851