Operator wtryskarek do przyuczenia
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, małopolskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

HR SIGMA poszukuje dla swojego klienta! Czy marzysz o pracy, w której każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a Ty masz szansę zdobywać nowe umiejętności? Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Wtryskarek. Nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia - jesteśmy gotowi, aby Cię wszystkiego nauczyć!

Operator wtryskarek do przuczenia

Numer ref. OW/LR/09/2024

Miejsce pracy: Wadowice

Zadania:

Korekta parametrów wtryskarki - będziesz dbać o to, aby maszyna pracowała optymalnie.

Diagnoza i usuwanie drobnych awarii - szybka reakcja na problemy to klucz do sukcesu.

Współpraca z działem utrzymania ruchu - będziesz częścią zespołu, który dba o ciągłość produkcji.

Obsługa i nadzór nad wtryskarkami oraz linią montażową - od Ciebie zależy, jak sprawnie wszystko działa.

Produkcja zgodna z kartą technologiczną - precyzja i jakość to nasze priorytety.

Kontrola jakości produktu - na każdym etapie produkcji.

Pakowanie wyrobów zgodnie z kartą produktu - dbamy o każdy detal.

Tworzenie raportów produkcji - będziesz mieć realny wpływ na optymalizację procesów.

Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy - czystość i organizacja to podstawa.

Wymagania:

osoba zaangażowana

osoba dobrze zorganizowana

gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - umowa o pracę od pierwszego dnia.

Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy - start od zaraz!

Możliwość rozwoju zawodowego - oferujemy dostęp do szkoleń i wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności.

Spotkania i wyjazdy integracyjne - dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Owocowe poniedziałki - zdrowy początek tygodnia.

Program poleceń pracowniczych - doceniamy Twoje rekomendacje.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres

Nie czekaj, dołącz do zespołu już dziś!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Wadowice
  • Operator Wadowice Górne
  • Operator Wadowice
  • Operator maszyn Wadowice
  • Operator maszyn Wadowice Górne
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584