Operator wtryskarek
  • Dąbrowa górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wtryskarek. Nie musisz mieć uprawnień ani doświadczenia- wszystko Ci pokażemy! Zapewniamy szybki proces rekrutacyjny.

Oczekujemy

- sumienności w wykonywaniu pracy

- odpowiedzialności w podejściu do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

- stawkę w przedziale 26,36 - 27,25 zł/h brutto

- umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) z możliwością stałego zatrudnienia u klienta

- bon żywieniowy w wysokości do 190 zł- do wykorzystania w sklepach spożywczych oraz lokalach gastronomicznych

- dofinansowany dojazd do pracy z kierunków: Będzin, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym w godzinach 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00

- wolne weekendy

- szybki proces rekrutacyjny

- opiekę konsultanta na terenie zakładu

- możliwość długofalowej współpracy

- pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)

Zadania

- obsługa maszyny/wtryskarki (wdrożenie pod okiem opiekuna)

- wypełnianie dokumentacji papierowej

- odbieranie, obróbka oraz pakowanie gotowego detalu zgodnie z instrukcją

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851