Operator wsparcia produkcji (transport Oława, Brzeg, Namysłów)
  • Brzeg, Namysłów
opolskie, Brzeg, Namysłów, opolskie, Polska
AAS Recruitment
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pracuj z nami w Jelczu Laskowicach na zakładzie z branży automotive.

Zapraszamy również kandydatów bez doświadczenia lub operatorów z uprawnieniami UDT.
Kontakt tel. 725-259-122  lub wyślij SMS o treści "PRACA" oddzwonimy

Prace w zależności od działu:

  • prace fizyczne
  • wsparcie produkcji
  • obsługa maszyn

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej od zaraz
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Wymagania

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową, dodatki frekwencyjne i produkcyjne
  • stabilną współpracę w prężnie rozwijającej się firmie sektora motoryzacji
  • transport pracowniczy na system 4 brygadowy z transportem z miejscowości: Oława, Brzeg, Namysłów
  • umowę zlecenie z możliwością płatnego chorobowego- składki ZUS
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • kartę Multisport
  • jeśli potrzebujesz środków wcześniej- możesz skorzystać z zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • wdrożenie i przeszkolenie

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851