Operator Wsparcia Produkcji od Zaraz/UoP/Pakiet Benefitów/Dzwoń!
  • Bielsko-Biała,Czechowice Dziedzice
śląskie, Bielsko-Biała,Czechowice Dziedzice, śląskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnej pracy? Dołącz do nas i rozwijaj się w przyjaznym środowisku!

Nie wymagamy dużego doświadczenia – liczy się Twoje zaangażowanie i gotowość do pracy zmianowej. Oferta skierowana do Panów.

DZWOŃ: 725-252-582

Wymagania

Co zyskasz?

  • Atrakcyjna stawka godzinowa + 18% premii
  • 100% płatne nadgodziny
  • 110 zł ekwiwalentu za pranie odzieży
  • Umowa o pracę – stabilne zatrudnienie
  • Karta Multisport, ubezpieczenie NNW, prywatna opieka medyczna
  • Praca w systemie 3-zmianowym – elastyczne godziny

Twoje zadania? Wsparcie linii produkcyjnej – Twoje zaangażowanie ma znaczenie!

Nie czekaj – zgłoś się już dziś!

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Operator śląskie
  • Operator Miasteczko Śląskie
  • Operator Stronie Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087