Operator wsparcia produkcji
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
10. 9. 2024

Poszukujemy sumiennych osób do obszaru produkcji w Tomaszowie Mazowieckim - oferta dla Pań i Panów. Gwarantujemy bezpłatny transport z Opoczna do Tomaszowa Mazowieckiego. Aplikuj (bez CV) lub ZADZWOŃ pod nr.: 4-5-1-1-5-8-3-7-0

To oferujemy:

  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • dodatek nocny
  • stawka 29,00 zł brutto
  • zaplecze socjalne
  • bezpłatny transport z Opoczna do Tomaszowa Maz.
  • premie frekwencyjna, doceniamy Twoją obecność w zespole
  • możliwość szybszej wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty - Exact Pay
  • umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • opiekę oraz pomoc Koordynatora
  • ubezpieczenie NNW
  • formalności w telefonie, możliwość podpisania umowy bez wychodzenia z domu uczciwe podejście - posiadasz stały wgląd do swojego wynagrodzenia oraz grafiku za pomocą aplikacji Exact People GO
  • kartę Multispot
  • program stypendialny - Exact Future
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.
Prowadzimy szkolenie stanowiskowe.

Zakres zadań na stanowisku:

  • lekkie prace produkcyjne,
  • kompletowanie komponentów
  • obsługa maszyn

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Operator Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Tomaszów Mazowiecki
  • Operator maszyn Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584