Operator Wózków Widłowych / Magazynier
  • Skarbimierz
Skarbimierz, Skarbimierz, Opole Voivodeship, Polska
Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • rozładunki/załadunki aut oraz zarządzanie dokumentami (CMR, listy przewozowe, raporty DMR, inne),
  • sprawdzanie zgodności towaru z listem przewozowym,
  • obsługa wózków jezdnych z napędem silnikowym,
  • obsługa skanera: tworzenie zamówień produkcyjnych, kompletacja części na produkcję zgodnie SAP,
  • przestrzeganie FIFO oraz przestrzeganie procedur, instrukcji funkcjonujących na terenie zakładu,
  • rozlokowanie części w magazynie wysokiego składowania,
  • załadunek wyrobu gotowego, rozładunek i dowożenie pustych transport raków na produkcję
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym

Mile widziane

  • uprawnienia UDT - obsługa wózków widłowych
  • doświadczenie zawodowe: rok pracy w magazynie na stanowisku operatora wózka w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Dofinansowanie do stołówki firmowej
  • Bonus frekwencyjny
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki.

Komfort jazdy, to komfort siedzenia. Komfort siedzenia, to MY.

W 32 krajach pracują ludzie, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Co trzecie siedzenie samochodowe na świecie zostało wyprodukowane w jednej z naszych fabryk. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu stał się odrębna jednostką firmy ADIENT we wrześniu 2016r.

Aktualnie jesteśmy producentem kompletnych foteli do samochodów ciężarowych i dostarczamy je dla najbardziej uznanych marek tj. SCANIA, RENAULT, MAN

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating z siedzibą ul. Motoryzacyjna 1, 49-318 Skarbimierz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja.skarbimierz@adient.com.

  • Praca Skarbimierz
  • Magazynier Skarbimierz
  • Operator Skarbimierz
  • Operator maszyn Skarbimierz
  • Skarbimierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087