OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH
  • Chmielów
podkarpackie, Chmielów, Podkarpackie, Polska
SEITO LOGISTICS SP. Z O.O.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunek i załadunek aut dostawczych
  • Transport komponentów do produkcji na terenie zakładu
  • Umieszczanie komponentów w wyznaczonych lokacjach

WYMAGANIA:
  • Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych UDT II WJO

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wypłatę nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę,
  • Benefity w postaci: dofinansowania prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej, paczek na święta
  • PREMIE za udział w programie POLEĆ PRACOWNIKA
  • Dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Pracę w systemie zmianowym

  • Praca podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087