Operator wózków widłowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
e-work HR Company Poland
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i standardami firmy
  • Załadunek i rozładunek towaru zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z transportem materiałów.
  • Zapewnienie czystości i porządku w miejscu pracy oraz dbałość o właściwe przechowywanie towarów.

WYMAGANIA:

  • Posiadanie ważnych uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Dbałość o bezpieczeństwo własne i innych pracowników.
  • Możliwości pracy od zaraz lub do 1 miesiąca wypowiedzenia

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię frekwencyjną + premię wynikową

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od pon. do pt.

  • Stały rozwój i poszerzanie swoich kompetencji

  • Miesięczne szkolenie oraz opiekę lidera

  • Praca Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713