Operator wózków widłowych
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
I.K. Hofmann GmbH
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

  • Składowanie i pobieranie towarów z i do wysokich regałów, a także sprawdzanie towarów

  • Transport towarów na terenie firmy

WYMAGANIA:
  • Doswiadczenie jako operator wozka widlowego

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w branży
  • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane (ale można je również zrobic na miejscu)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze systemów PC i skanerów ręcznych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Przyjemność z pracy fizycznej
  • Sumienność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie 14,15 € brutto plus 250€ na kwatere oraz 6 € dziennie dodatku

  • Niemiecka umowa o prace ze wszystkimi swiadczeniami

  • Dlugoterminowa wspolpraca

  • Opieka polskiego koordynatora

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 035
19 836