Operator wózków logistycznych Bielsko- Biała
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
FHU Lubeck Marzena Marońska
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na wózkach różnego typu (w tym pociągi, "pieski" oraz wózki czołowe i boczne, wózki sysytemowe)
  • Transport materiału z magazynu na produkcję i z powrotem
  • Przygotowanie materiału do produkcji zgodnie z zamówieniami
  • Skanowanie, etykietowanie, raportowanie
  • Manewrowanie wózkiem i przemieszczanie materiałów na magazynie, układanie palet na strefach

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe (najlepiej WJO I)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność, sumienność, odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Terminowość wynagrodzeń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się stałe wynagrodzenie oraz premia
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • Przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018