Operator wózków i ładowarek teleskopowych/Monter
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • obsługa wózków widłowych i ładowarek teleskopowych
  • układanie kabli
  • skręcanie konstrukcji
  • montaż paneli fotowoltaicznych

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie minimum1-2 lat jako operator
  • mile widziane doświadczenie jako monter paneli fotowoltaicznych
  • uprawnienia WJO kat. 1
  • umiejętność obsługi wózków widłowych (na gąsieniacach) oraz ładowarek teleskopowych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy fizycznej
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • umowa zlecenie
  • wynagordzenie 43 zł netto/godz. (pierwsze 3 miesiące), następnie wynagrodzenie między 13 000-16 000 zł netto/miesiąc
  • pracę od poniedziałku-soboty (7-18)
  • darmowe zakwaterowanie
  • darmowy transport na projekt do Niemiec
  • karta Multisport
  • program Multilife

  • Praca Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Monter Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Specjalista ds. kadr i płac Gliwice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gliwice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gliwice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gliwice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075