Operator Wózka (załadunki/rozładunki naczep)
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
4. 10. 2024

e-work HR Company Poland Sp. z o.o-56148

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) oferująca kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO IIWJO (załadunki, rozładunki naczep)

Lokalizacja: Sosnowiec, ul. Wiejska 166

Posiadasz uprawnienia UDT? Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? APLIKUJ!

OFERUJEMY:

-       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-       stawkę godzinową 32 zł/h brutto;

-       możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-       rozładunek i załadunek naczep ze skanerem;

-       kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru;

-       obsługa wózka widłowego czołowego oraz wózka typu piesek,

-       dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

WYMAGANIA:

-       doświadczenia jako operator wózka widłowego w firmie logistycznej;

-       dyspozycyjności do pracy w systemie I zmianowym (6/14);

-       AKTUALNE UPRAWNIENIA UDT IIWJO.

Sektor: Dystrybucja i Logistyka

Zawód/Specjalizacja: Inny

Wymiar czasu pracy: 100%

Dyspozycja do pracy: Cykl ciągły

Rodzaj zatrudnienia: Praca tymczasowa

Prawo jazdy: Uprawnienia na wózek widłowy

  • Praca Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388