Operator wózka z uprawniwniami UDT
  • Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Nowy Kawęczyn, Łódzkie, Polska
UDS S.A.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunek dostarczonych materiałów oraz ich magazynowanie
  • Prowadzenie inwentaryzacji materiałów magazynu i produkcji
  • Obsługę systemów magazynowych z użyciem skanera
  • Dbanie o porządek w magazynie

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz doświadczenia w ich prowadzeniu
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomości obsługi komputera oraz skanera
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (12-godzinnym)
  • Zaangażowania, dyspozycyjności oraz rzetelności

Mile widziane: uprawnienia I WJO

OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Operator Nowy Kawęczyn
  • Operator maszyn Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315