Operator Wózka Wysokiego Składu SOKOŁÓW
  • Warszawa
Warszawa
RTV EURO AGD
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Operator Wózka Wysokiego Składu

Zakres obowiązków:

- obsługa Wózków Wysokiego Składu

- rozładunek i relokacja towarów na magazynie

- kontrola przyjmowanego towaru pod kątem ilościowym i jakościowym za pomocą skanerów

- zapewnienie prawidłowego składowania towaru na magazynie, odpowiedniego rozmieszczenia towarów

- utrzymanie czystości na magazynie

Wymagania:

- uprawnienia UDT (II WJO)

- gotowość do pracy w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

- zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków

- umiejętności pracy w zespole

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy:

- umowę o pracę

- bogaty pakiet socjalny (bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej)

- bezpłatny transport z Centrum Warszawy

- konkursy dla Pracowników i ich Rodzin

Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego:

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377