Operator Wózka Wysokiego Składowania
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta wiodącego producenta pieczywa mrożonego, poszukujemy operatora wózka widłowego wysokiego składowania do pracy w magazynie w Legionowie lub Nowym Modlinie. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania i odpowiednie uprawnienia UDT, ta oferta jest dla Ciebie! Praca od zaraz, w systemie trzyzmianowym.

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania

Lokalizacja: Legionowo lub Nowy Modlin, woj. mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Kompletacja zamówień
  • Obsługa dokumentacji magazynowej
  • Informowanie przełożonego o wszelkich zmianach
  • Dbałość o powierzony sprzęt oraz przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy (w tym dostęp do kuchni, automatów vendingowych i świeżego pieczywa)

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu! Aplikuj teraz!

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Legionowo
  • Operator Legionowo
  • Operator maszyn Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894