Operator Wózka Wysokiego Składowania
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - wiodącego producenta pieczywa mrożonego, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania

Lokalizacja: Legionowo lub Nowy Modlin, woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • załadunek i rozładunek towaru oraz kompletacja zamówień
  • obsługa dokumentacji magazynowej
  • dbałość o powierzony sprzęt oraz przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania)
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne)
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy (w tym dostęp do kuchni, automatów vendingowych i świeżego pieczywa)

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Legionowo
  • Operator Legionowo
  • Operator maszyn Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894